Anasayfa Hakkımızda

Firmamız 1981 yılında Nurettin Koç tarafından kurulmuş olup Bursa Gazcılar Caddesi'nde Oto Kauçuk Parça ve ürünleri ile hırdavat, nalburiye toptan-perakende sektöründe faaliyete başlamıştır.

Toptan nalburiye, hırdavat ve kauçuk hortum ve mamülleri satışıyla başlayan firmamız büyümesini aralıksız bir şekilde sürdürmüştür. 1990 lı yıllarda Süperlas Süperplastik Kauçuk ve Plastik A.Ş. firmasının bayiliğini alarak işlerine kauçuk, plastik, hortum, zirai sulama ekipmanları gibi geniş ürün yelpazesiyle devam etmiştir. 2001 yıllarına gelindiğinde Gazcılar merkez şubesine ilave olarak Beşevler Küçük Sanayi Sitesinde ikinci şubemiz açılmış ve faaliyete devam etmektedir.

 

2006 yıllarına gelindiğinde Bursa ve civarı ilçelerine kauçuk, plastik hortum mamüllerinin toptan satışının yanında inşaat malzemeleri, nalburiye, hırdavat, zirai ve bahçe sulama ekipmanlarının toptan ve perakende satışına başlamıştır. Halen faaliyette bulunduğumuz sektörün bölgemizde lideri olan firmamız 2.000 m2 kapalı alanı Nilüferde 7.000 m2 lik depo, Karacabey 10.000 m2 depolama sahası, 25.000 adedi aşan malzeme ve ekipman çeşidi kaliteyi ilke olarak benimsemiş 50 çalışanı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmektedir.

Firmamız kendi sektöründe, çağımızın gerektirdiği teknolojiyi en iyi şekilde değerlendirip; sürat, güvenlik, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti sağlarken, Türkiye'de güvenilir, istikrarlı  ve sektörde liderliğe yakın bir konuma gelmiştir. Firmamız, ismini uluslararası bir marka haline getirmeye çalışmakta olup bu konudaki en büyük desteği iç ve dış pazarlardaki siz çok değerli müşterilerimizden almaktayız.